Venkovní nástěnné svítidlo ocel IP44 s pohybovým senzorem – Duo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93915 Tato nástěnná lampa Duo z nerezové oceli je superfunkční venkovní lampa s elegantním... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo ocel IP44 s pohybovým senzorem - Duo
Značka: QAZQA
1 525 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93915 Tato nástěnná lampa Duo z nerezové oceli je superfunkční venkovní lampa s elegantním...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93915
Tato nástěnná lampa Duo z nerezové oceli je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem a vybavená snímačem pohybu. Už nemusíte hledat klíče od domu ve tmě. Duo bude reagovat na pohyby zapnutím světel. Světlo z této lampy vyzařuje nahoru a dolů. To dává krásný efekt na zeď. S hodnotou IP IP44 vydrží tato nástěnná lampa déšť. Je také snadné se připojit k 230 voltům. Lampa má hloubku 10,5 cm a výšku 21 cm. Montážní deska má délku 14,8 cm a šířku 6,7 cm. Svítidlo má dvě svítidla GU10 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je u něj objednejte. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tato moderní a elegantní nástěnná lampa Duo je jistě přínosem pro vaši fasádu!

Velmi oblíbený kousek Venkovní nástěnné svítidlo ocel IP44 s pohybovým senzorem - Duo s pečetí kvality od značky QAZQA naleznete zrovna dneska téměř zdarma. Akční ceny od 1 525 Kč.