Venkovní nástěnné svítidlo ocel IP44 otočné a sklopné – Solo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93913 Tato nástěnná lampa Duo je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem z nerezové... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo ocel IP44 otočné a sklopné - Solo
Značka: QAZQA
385 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93913 Tato nástěnná lampa Duo je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem z nerezové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93913
Tato nástěnná lampa Duo je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem z nerezové oceli. Světlo z této lampy vyzařuje dolů. To dává krásný efekt na zeď. S hodnotou IP IP44 vydrží tato nástěnná lampa déšť. Lampa je také velmi snadno nastavitelná pomocí kulového kloubu. Díky tomu může tato nástěnná lampa svítit všemi směry. Je také snadné se připojit k 230 voltům. Lampa má hloubku 11,5 cm a výšku 12 cm. Montážní deska má délku 8,5 cm a šířku 4,5 cm. Žárovka je vybavena objímkou GU10 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 35 Watt). Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tato nástěnná lampa Solo má krásný, moderní a elegantní design.

Tento skvělý výrobek Venkovní nástěnné svítidlo ocel IP44 otočné a sklopné - Solo od výrobce QAZQA najdete tady za mimořádně nízkou cenu! V akci od 385 Kč.