Venkovní nástěnné svítidlo ocel IP44 – Duo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93909 Tato nástěnná lampa Duo je super funkční venkovní lampa s elegantním designem. Světlo z... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo ocel IP44 - Duo
Značka: QAZQA
569 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93909 Tato nástěnná lampa Duo je super funkční venkovní lampa s elegantním designem. Světlo z...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93909
Tato nástěnná lampa Duo je super funkční venkovní lampa s elegantním designem. Světlo z této lampy vyzařuje nahoru a dolů. To dává krásný efekt na zeď. S hodnotou IP IP44 vydrží tato nástěnná lampa déšť. Je také snadné se připojit k 230 voltům. Lampa má hloubku 11,5 cm a výšku 16 cm. Montážní deska má délku 8,5 cm a šířku 4,5 cm. Svítidlo má dvě svítidla GU10 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je u něj objednejte. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tato moderní a elegantní nástěnná lampa Duo je jistě přínosem pro vaši fasádu! Tento skvělý produkt Venkovní nástěnné svítidlo ocel IP44 – Duo máte možnost dostat rovnou na našem webu v rubrice venkovni nastenne svetlo! Pořiďte si vyjímečné kusy z této známé kategorie za extra cenu. U zákazníků oblíbená značka QAZQA vám může nabídnout kvalitní výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Kvalitní a žádaný kousek Venkovní nástěnné svítidlo ocel IP44 - Duo od spolehlivého výrobce QAZQA máte možnost najít v aktuální nabídce za výhodnou cenu! Zrovna teď v akci za 569 Kč.