venkovní nástěnné svítidlo měděné IP44 – nový port nahoru

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95120 Venkovní lampa New Port up je krásná lampa do každé zahrady! S touto lampou na vaší... více informací »
venkovní nástěnné svítidlo měděné IP44 - nový port nahoru
Značka: QAZQA
1 265,65 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95120 Venkovní lampa New Port up je krásná lampa do každé zahrady! S touto lampou na vaší...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95120
Venkovní lampa New Port up je krásná lampa do každé zahrady! S touto lampou na vaší zahradě máte okamžitě velmi pěkný poutač, pěkný například vedle předních dveří! Tato nástěnná lucerna v měděné barvě se perfektně hodí do romantického prostředí, kde klíčovými pojmy jsou slova jako frivolní a ladná. Nový přístav je vysoký 31 cm, široký 20 cm a hluboký 20,5 cm. Velkou výhodou nového portu je hodnota IP IP44, díky níž je vodotěsný. Lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte. Kromě toho je Už neváhejte a doplňte svou zahradu o Nový přístav! Například jej zavěste na stěny terasy a vneste do něj nádhernou atmosféru!

Nejprodávanější kus venkovní nástěnné svítidlo měděné IP44 - nový port nahoru od kvalitní značky QAZQA jednoduše můžete sehnat momentálně na našich stránkách ve výhodné akci! Cenově vychází na 1 265,65 Kč.