Venkovní nástěnné svítidlo černé vč. LED se snímačem pohybu IP54 – Hortus

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94831 Tato nástěnná lampa Hortus je super funkční venkovní lampa s elegantním designem, vyrobená... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo černé vč. LED se snímačem pohybu IP54 - Hortus
Značka: QAZQA
1 029 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94831 Tato nástěnná lampa Hortus je super funkční venkovní lampa s elegantním designem, vyrobená...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94831
Tato nástěnná lampa Hortus je super funkční venkovní lampa s elegantním designem, vyrobená z černého plastu a vybavená snímačem pohybu. Už nemusíte ve tmě hledat klíče od domu. Hortus bude reagovat na pohyby zapnutím osvětlení. Světlo této lampy je tiše šířeno bílým plastovým stínidlem, takže se nedíváte přímo do zdroje světla. Díky hodnotě IP IP54 tato nástěnná lampa odolá dešti. Snadno se také připojuje na 230 voltů. Lampa má hloubku 8 cm a průměr 21,5 cm. Tato venkovní lampa je vybavena nevyměnitelným LED modulem 700 lumenů a 3000 Kelvinů. S 25 000 hodinami hoření vydrží velmi dlouho a v ideálním případě nemusíte objednávat světelný zdroj. Toto nástěnné svítidlo Hortus má krásný, moderní a elegantní design.Vysoce kvalitní výrobek Venkovní nástěnné svítidlo černé vč. LED se můžete získat rovnou u nás zařazený v rubrice venkovni nastenne svetlo! Vyberte si akční produkty z naší sekce za akční cenu. Významná značka QAZQA pro vás připravuje skvělé výrobky. To ale není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce další prověřené produkty značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce.

Tento žádaný produkt Venkovní nástěnné svítidlo černé vč. LED se snímačem pohybu IP54 - Hortus od našeho předního výrobce QAZQA snadno můžete pořídit v naší nabídce za výborné peníze. Aktuálně v akci za 1 029 Kč.