Venkovní nástěnné svítidlo černé s pohybovým senzorem IP44 – Solo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99493 Tato nástěnná lampa Solo má zjednodušující a moderní design. Žárovka je vyrobena z... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo černé s pohybovým senzorem IP44 - Solo
Značka: QAZQA
805 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99493 Tato nástěnná lampa Solo má zjednodušující a moderní design. Žárovka je vyrobena z...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 99493
Tato nástěnná lampa Solo má zjednodušující a moderní design. Žárovka je vyrobena z nerezové oceli a má hodnotu IP IP44 a je odolná proti stříkající vodě. To usnadňuje umístění této malé elektrárny venku. Lampu lze připojit na 230 voltů. Příjemný doplněk k této nástěnné lampě: je vybaven snímačem pohybu. Už nemusíte hledat klíče od domu ve tmě. Nástěnná lampa bude reagovat na pohyby zapnutím osvětlení. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Má výšku 15 cm a hloubku 10,5 cm. Doplňte jej světelným zdrojem GU10 (35 W), aby byl váš Solo kompletní. Skutečný tvůrce atmosféry venku!

Tento kvalitní a levný produkt Venkovní nástěnné svítidlo černé s pohybovým senzorem IP44 - Solo od dodavatele se skvělou pověstí QAZQA získáte tady a teď trvale výhodně. Stojí teď u nás 805 Kč.