Venkovní nástěnné svítidlo černé s pohybovým senzorem IP44 – Gleam

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98801 Gleam má jedinečný design, který vaší zahradě nebo terase dává něco navíc. Krásný povrch v čirém skle a... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo černé s pohybovým senzorem IP44 - Gleam
Značka: QAZQA
989 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98801 Gleam má jedinečný design, který vaší zahradě nebo terase dává něco navíc. Krásný povrch v čirém skle a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98801
Gleam má jedinečný design, který vaší zahradě nebo terase dává něco navíc. Krásný povrch v čirém skle a nadčasová černá barva. Lampa má výšku 35 cm a hloubku 16 cm. Montážní deska pro stěnu má průměr 10,2 cm. Tato lampa má detektor pohybu a zapne se, když detekuje pohyb. Krásně dokončená lampa, která zaručuje bezpečnost! Poskytněte příjemné atmosférické světlo s dekorativním zdrojem světla, který se vejde do svítidla E27 (max. 60 W). Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. S krytím IP44 je dokonale odolný vůči vodě. Nástěnná lampa, ideální na zahradu! Vynikající produkt Venkovní nástěnné svítidlo černé s pohybovým senzorem IP44 – Gleam máte možnost získat rovnou tady u nás v populární sekci venkovni nastenne svetlo! Připravili jsme pro vás skvělé produkty z této populární sekce v akci.

Exkluzivní kus Venkovní nástěnné svítidlo černé s pohybovým senzorem IP44 - Gleam jednoduše seženete tady v akci! Nabídka od 889.00 korun 989 Kč.