Venkovní nástěnné svítidlo černé s detektorem pohybu IP44 – Rotterdam 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95260 Nástěnná lampa Rotterdam dává vaší střešní nebo zahradní boudě něco navíc.... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo černé s detektorem pohybu IP44 - Rotterdam 1
Značka: QAZQA
1 949 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95260 Nástěnná lampa Rotterdam dává vaší střešní nebo zahradní boudě něco navíc....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95260
Nástěnná lampa Rotterdam dává vaší střešní nebo zahradní boudě něco navíc. Elegantní a minimalistický design nechává tuto nástěnnou lampu vyniknout. Tato moderní nástěnná lampa se skládá z obdélníkového rámu se skleněnými panely po stranách. Na vaší stěně tak vznikne pěkný efekt žehlení. Díky použití speciální žárovky je nástěnná lampa Rotterdam skutečným poutačem vaší zahrady! S hodnotou IP IP44 je tato venkovní lampa odolná proti stříkající vodě. Je také snadné se připojit k 230 voltům. Už nemusíte hledat klíče od domu ve tmě. Rotterdam má detektor pohybu a bude reagovat na detekované pohyby zapnutím osvětlení. Dosah této lampy je přibližně 7 metrů. Lampa je 32,5 cm vysoká, 16,5 cm široká a 10 cm hluboká. Tato moderní a elegantní nástěnná lampa Rotterdam, vyrobená z vysoce kvalitního hliníku, je jistě přínosem pro vaši fasádu.

Povedený produkt Venkovní nástěnné svítidlo černé s detektorem pohybu IP44 - Rotterdam 1 s pečetí kvality od značky QAZQA lze pořídit u nás za rozumné peníze! Výhodně za skvělou cenu 1 949 Kč.