Venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 včetně LED se senzorem světlo-tma – Dualy

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98786 Tento 9 Watt Dualy má elegantní design, ideální pro vaše vnější stěny. Krásně zakončená černou barvou a... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 včetně LED se senzorem světlo-tma - Dualy
Značka: QAZQA
1 299 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98786 Tento 9 Watt Dualy má elegantní design, ideální pro vaše vnější stěny. Krásně zakončená černou barvou a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98786
Tento 9 Watt Dualy má elegantní design, ideální pro vaše vnější stěny. Krásně zakončená černou barvou a plastem, díky čemuž je světelný efekt měkčí. Má výšku 20 cm a délku 16 cm. Hloubka lampy je 5,3 cm. S průměrným počtem 30 000 hodin svícení si tuto lampu můžete užívat po dlouhou dobu. Dualy funguje na senzoru světlo-tma. Lampa se rozsvítí, když se setmí, a zhasne, když se znovu rozsvítí. Lampa má integrovanou LED se světelným výkonem 3000 K a 820 lumenů. To zajišťuje teplé bílé světlo. Upozornění: tato lampa není stmívatelná, a proto je vhodná zejména pro funkční osvětlení na terase nebo u vašich domovních dveří. S hodnotou IP IP44 je opravdu vhodné jako venkovní osvětlení!

Vynikající kus Venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 včetně LED se senzorem světlo-tma - Dualy od oblíbené značky se zárukou kvality QAZQA jednoduše můžete pořídit právě za příznivou cenu. Levně za cenu 1 299 Kč.