Venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 včetně LED s detektorem pohybu – Dualy

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98785 Tento 9 Watt Dualy má elegantní design, ideální pro vaše vnější stěny. Krásně zakončená černou barvou a... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 včetně LED s detektorem pohybu - Dualy
Značka: QAZQA
1 299 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98785 Tento 9 Watt Dualy má elegantní design, ideální pro vaše vnější stěny. Krásně zakončená černou barvou a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98785
Tento 9 Watt Dualy má elegantní design, ideální pro vaše vnější stěny. Krásně zakončená černou barvou a plastem, díky čemuž je světelný efekt měkčí. Má výšku 20 cm a délku 16 cm. Hloubka lampy je 5,3 cm. S průměrným počtem 30 000 hodin hoření vydrží Dualy dlouhou dobu. Dualy má detektor pohybu a na detekované pohyby bude reagovat zapnutím osvětlení. Lampa má integrovanou LED se světelným výkonem 3000 K a 820 lumenů. To zajišťuje teplé bílé světlo. Upozornění: tato lampa není stmívatelná, a proto je vhodná zejména pro funkční osvětlení na terase nebo u vašich domovních dveří. S hodnotou IP IP44 je opravdu vhodné jako venkovní osvětlení!

Zajímavý produkt Venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 včetně LED s detektorem pohybu - Dualy od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA lze sehnat tady a teď právě pořád výhodně! Teď v akci 1 299 Kč.