Venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 s pohybovým senzorem – Joren

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104568 Nástěnné svítidlo Joren má moderní design a skvěle se hodí do vaší zahrady. Díky... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 s pohybovým senzorem - Joren
Značka: QAZQA
1 135 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104568 Nástěnné svítidlo Joren má moderní design a skvěle se hodí do vaší zahrady. Díky...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104568
Nástěnné svítidlo Joren má moderní design a skvěle se hodí do vaší zahrady. Díky hodnotě IP 44 je nástěnné svítidlo odolné proti stříkající vodě, super praktické! Joren je vyroben z hliníku s plastem a má černou povrchovou úpravu. Má hloubku 23 cm, délku 16 cm a výšku 28 cm. Montážní deska má hloubku 2,8 cm, výšku 28 cm a délku 9 cm. Nástěnné svítidlo můžete doplnit světelným zdrojem s objímkou E27 max. 40 Watt. Lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Joren je díky svému pohybovému senzoru perfektní nástěnné svítidlo vedle předních nebo zadních dveří. Osvětlení se například zapne, když zaznamená pohyb, což zajišťuje bezpečnost na vaší zahradě!
Tento neodolatelný výrobek Venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 s pohybovým senzorem – Joren máte možnost koupit právě teď tady na našem webu ve známé rubrice venkovni nastenne svetlo. Nyní pořídíte podobné produkty z naší sekce za internetové ceny! Tento výrobce QAZQA dlouhodobě prodává kvalitní výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Hodně povedený produkt Venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 s pohybovým senzorem - Joren od známé kvalitní značky QAZQA pořídíte online za příznivou cenu. Výhodně za super cenu 1 135 Kč.