Venkovní nástěnné svítidlo antracitové s pohybovým senzorem IP44 – Emerald 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93902 Toto elegantní nástěnné svítidlo Emmerald 1 je venkovní svítidlo nejvyšší kvality.... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo antracitové s pohybovým senzorem IP44 - Emerald 1
Značka: QAZQA
1 515 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93902 Toto elegantní nástěnné svítidlo Emmerald 1 je venkovní svítidlo nejvyšší kvality....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93902
Toto elegantní nástěnné svítidlo Emmerald 1 je venkovní svítidlo nejvyšší kvality. Nástěnné svítidlo je vyrobeno z nerezové oceli s plastem v krásné tmavě šedé (antracitové) barvě. Krásný, moderní a elegantní design! Digestoř také propouští trochu světla po stranách, což vytváří krásný světelný efekt na vašich vnějších stěnách. Lampa má výšku 26 cm a délku 23 cm. Má hloubku 10,5 cm. Rozměry montážní desky: 21 cm výška a 12 cm šířka. Lampa je snadno připojitelná na 230 voltů. S hodnotou IP 44 toto nástěnné svítidlo snese ránu a je proto mimořádně vhodné pro venkovní použití! Emerald I je vybaven pohybovým senzorem. Už nemusíte hledat klíče od domu potmě. Na pohyby bude reagovat rozsvícením světel. super šikovný! Perfektní doplněk vaší fasády.
Super produkt Venkovní nástěnné svítidlo antracitové s pohybovým senzorem IP44 – Emerald 1 můžete dostat bez obtíží tady na stránkách umístěný v sekci venkovni nastenne svetlo! Nyní najdete nové produkty z této sekce za nejnižší cenu! Tento výrobce QAZQA svým zákazníkům dodává špičkové zboží.

Zcela unikátní kousek Venkovní nástěnné svítidlo antracitové s pohybovým senzorem IP44 - Emerald 1 od značky s dlouholetou historií QAZQA můžete nakoupit tady nyní extra se slevou. V akci za 1 515 Kč.