Venkovní nástěnné svítidlo antracitové IP44 se senzorem světlo-tma – Duo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93918 Tato nástěnná lampa Duo z tmavě šedé (antracitové) nerezové oceli je super funkční... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo antracitové IP44 se senzorem světlo-tma - Duo
Značka: QAZQA
1 075 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93918 Tato nástěnná lampa Duo z tmavě šedé (antracitové) nerezové oceli je super funkční...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93918
Tato nástěnná lampa Duo z tmavě šedé (antracitové) nerezové oceli je super funkční venkovní lampa s elegantním designem. Má snímač LUX světlo-tma (snímač soumraku); venkovní lampa se rozsvítí, když se setmí, a zhasne, když se znovu rozsvítí. Super šikovný! Světlo z této lampy vyzařuje nahoru a dolů. To dává krásný efekt na zeď. S hodnotou IP IP44 vydrží tato nástěnná lampa déšť. Je také snadné se připojit k 230 voltům. Lampa má hloubku 10,7 cm a výšku 21,5 cm. Montážní deska má délku 15 cm a šířku 6,8 cm. Svítidlo má dvě svítidla GU10 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je u něj objednejte. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tato moderní a elegantní nástěnná lampa Duo je jistě přínosem pro vaši fasádu!Akční kousek Venkovní nástěnné svítidlo antracitové IP44 se senzorem světlo-tma – Duo získáte právě zde tady na našem webu ve známé sekci venkovni nastenne svetlo. Nyní koupíte vyjímečné výrobky z této rubriky za akční cenu! Populární výrobce QAZQA dodává vynikající sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další produkty od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný kus Venkovní nástěnné svítidlo antracitové IP44 se senzorem světlo-tma - Duo od výrobce s dlouholetou historií QAZQA lze nakoupit bezpečně online v bezva akci! Nabídka od 1 075 Kč.