Venkovní nástěnné svítidlo antracitové IP44 s pohybovým senzorem – Solo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93922 Tato nástěnná lampa Duo je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem v tmavě... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo antracitové IP44 s pohybovým senzorem - Solo
Značka: QAZQA
1 287,75 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93922 Tato nástěnná lampa Duo je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem v tmavě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93922
Tato nástěnná lampa Duo je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem v tmavě šedé barvě (antracit) a vybavená snímačem pohybu. Už nemusíte hledat klíče od domu ve tmě. Solo bude reagovat na pohyby rozsvícením světel. Světlo z této lampy vyzařuje dolů. To dává krásný efekt na zeď. S hodnotou IP IP44 vydrží tato nástěnná lampa déšť. Je také snadné se připojit k 230 voltům. Lampa má hloubku 10,5 cm a výšku 14,8 cm. Montážní deska má délku 14,8 cm a šířku 6,7 cm. Žárovka je vybavena objímkou GU10 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 35 Watt). Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tato nástěnná lampa Solo má krásný, moderní a elegantní design.

Tento exkluzivní kousek Venkovní nástěnné svítidlo antracitové IP44 s pohybovým senzorem - Solo od populární značky QAZQA jednoduše můžete pořídit právě teď v nabídce za příznivou cenu. Aktuálně stojí u nás 1 287,75 Kč.