Venkovní nástěnné svítidlo antracitové IP44 s pohybovým senzorem – Duo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93916 Tato nástěnná lampa Duo z tmavě šedé nerezové oceli je superfunkční venkovní lampa s... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo antracitové IP44 s pohybovým senzorem - Duo
Značka: QAZQA
1 389,75 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93916 Tato nástěnná lampa Duo z tmavě šedé nerezové oceli je superfunkční venkovní lampa s...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93916
Tato nástěnná lampa Duo z tmavě šedé nerezové oceli je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem a vybavená snímačem pohybu. Už nemusíte hledat klíče od domu ve tmě. Duo bude reagovat na pohyby zapnutím světel. Světlo z této lampy vyzařuje nahoru a dolů. To dává krásný efekt na zeď. S hodnotou IP IP44 vydrží tato nástěnná lampa déšť. Je také snadné se připojit k 230 voltům. Lampa má hloubku 10,5 cm a výšku 21 cm. Montážní deska má délku 14,8 cm a šířku 6,7 cm. Svítidlo má dvě svítidla GU10 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je u něj objednejte. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Snímač má dosah 8 metrů. Tato moderní a elegantní nástěnná lampa Duo je jistě přínosem pro vaši fasádu.Levný produkt Venkovní nástěnné svítidlo antracitové IP44 s pohybovým senzorem – Duo pořídíte právě teď tu zařazený v rubrice venkovni nastenne svetlo! Nyní najdete ještě podobné výrobky z této oblíbené kategorie z pohodlí domova. Mezi zákazníky oblíbená značka QAZQA prodává vynikající zboží Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete více skvělých produktů od dodavatele QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Diskontní produkt Venkovní nástěnné svítidlo antracitové IP44 s pohybovým senzorem - Duo od značky QAZQA jde získat aktuálně za zcela nejnižší cenu. Teď v akci 1 389,75 Kč.