Venkovní nástěnné svítidlo antracit IP44 světlo-tma – Emmerald 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93904 Tato elegantní nástěnná lampa Emmerald 1 je vysoce kvalitní venkovní lampa vyrobená z... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo antracit IP44 světlo-tma - Emmerald 1
Značka: QAZQA
839 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93904 Tato elegantní nástěnná lampa Emmerald 1 je vysoce kvalitní venkovní lampa vyrobená z...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93904
Tato elegantní nástěnná lampa Emmerald 1 je vysoce kvalitní venkovní lampa vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli. Krásný, moderní a elegantní design! Kapota také propouští světlo po stranách, což vytváří pěkný světelný efekt na vašich vnějších stěnách. Lampa má výšku 26 cm a délku 23 cm. Má hloubku 9 cm. Rozměry montážní desky: 21 cm na výšku a 12 cm na šířku. Lampu lze snadno připojit na 230 voltů. S hodnotou IP IP44 může tato nástěnná lampa porazit a je proto mimořádně vhodná pro venkovní použití! Kromě toho je tato lampa velmi krásná, lampa je také velmi praktická. Má snímač LUX světlo-tma; venkovní lampa se rozsvítí, když se setmí, a zhasne, když se znovu rozsvítí. Super šikovný! Perfektní doplněk vaší fasády.
Často hledaný produkt Venkovní nástěnné svítidlo antracit IP44 světlo-tma – Emmerald 1 naleznete nyní tu na webu v oblíbené kategorii venkovni nastenne svetlo. Nyní můžete najít parádní produkty z této oblíbené kategorie ve slevě! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další produkty od dodavatele . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kus Venkovní nástěnné svítidlo antracit IP44 světlo-tma - Emmerald 1 jednoduše můžete získát na našich stránkách levně! Nabídka od 855.00 Kč! 839 Kč.