Venkovní nástěnné svítidlo antracit IP44 se senzorem světlo-tma – Solo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93924 Tato nástěnná lampa Duo je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem v tmavě... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo antracit IP44 se senzorem světlo-tma - Solo
Značka: QAZQA
1 259 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93924 Tato nástěnná lampa Duo je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem v tmavě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93924
Tato nástěnná lampa Duo je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem v tmavě šedé barvě (antracit) a vybavená snímačem světla a tmy. Má snímač LUX světlo-tma (snímač soumraku); venkovní lampa se rozsvítí, když se setmí, a zhasne, když se znovu rozsvítí. Super šikovný! Světlo z této lampy vyzařuje dolů. To dává krásný efekt na zeď. S hodnotou IP IP44 vydrží tato nástěnná lampa déšť. Je také snadné se připojit k 230 voltům. Lampa má hloubku 10,7 cm a výšku 15 cm. Montážní deska má délku 15 cm a šířku 6,8 cm. Žárovka je vybavena objímkou GU10 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 35 Watt). Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tato nástěnná lampa Solo má krásný, moderní a elegantní design.
Tento výjimečný kousek Venkovní nástěnné svítidlo antracit IP44 se senzorem světlo-tma – Solo jde nakoupit taky na našem webu zařazený v rubrice venkovni nastenne svetlo! Prozkoumejte akční kusy ve zmíněné sekci za výhodnou cenu! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty od dodavatele QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Venkovní nástěnné svítidlo antracit IP44 se senzorem světlo-tma - Solo od dodavatele s dlouholetou historií QAZQA snadno naleznete na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu. Zrovna teď v akci za 1 259 Kč.