Venkovní nástěnné svítidlo antracit IP44 – Emmerald 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93900 Tato elegantní nástěnná lampa Emmerald 1 je vysoce kvalitní venkovní lampa vyrobená z... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo antracit IP44 - Emmerald 1
Značka: QAZQA
439 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93900 Tato elegantní nástěnná lampa Emmerald 1 je vysoce kvalitní venkovní lampa vyrobená z...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93900
Tato elegantní nástěnná lampa Emmerald 1 je vysoce kvalitní venkovní lampa vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli v krásné tmavě šedé (antracitové) barvě. Krásný, moderní a elegantní design! Kapota také propouští světlo po stranách, což vytváří pěkný světelný efekt na vašich vnějších stěnách. Lampa má výšku 26 cm a délku 23 cm. Má hloubku 9 cm. Rozměry montážní desky: 21 cm na výšku a 12 cm na šířku. Lampu lze snadno připojit na 230 voltů. S hodnotou IP IP44 může tato nástěnná lampa porazit a je proto mimořádně vhodná pro venkovní použití! Perfektní doplněk vaší fasády.

Unikátní a žádaný produkt Venkovní nástěnné svítidlo antracit IP44 - Emmerald 1 od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA máte možnost nakoupit právě dnes skutečně levně! Na našich stránkách za 439 Kč.