Venkovní nástěnné svítidlo antracit IP44 – Duo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93910 Tato nástěnná lampa Duo je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem v tmavě... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo antracit IP44 - Duo
Značka: QAZQA
895 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93910 Tato nástěnná lampa Duo je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem v tmavě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93910
Tato nástěnná lampa Duo je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem v tmavě šedé barvě (antracit). Světlo z této lampy vyzařuje nahoru a dolů. To dává krásný efekt na zeď. S hodnotou IP IP44 vydrží tato nástěnná lampa déšť. Je také snadné se připojit k 230 voltům. Lampa má hloubku 11,5 cm a výšku 16 cm. Montážní deska má délku 8,5 cm a šířku 4,5 cm. Svítidlo má dvě svítidla GU10 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je u něj objednejte. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tato moderní a elegantní nástěnná lampa Duo je jistě přínosem pro vaši fasádu!

Tento kvalitní a levný produkt Venkovní nástěnné svítidlo antracit IP44 - Duo od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA jednoduše můžete získat zde extra výhodně. Cenově vychází na 895 Kč.