Venkovní nástěnná lucerna černá s pohybovým senzorem IP44 – New Orleans up

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91574 Klasická a nadčasová venkovní lucerna. Mimořádně vhodné jako osvětlení vedle vašeho... více informací »
Venkovní nástěnná lucerna černá s pohybovým senzorem IP44 - New Orleans up
Značka: QAZQA
1 275 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91574 Klasická a nadčasová venkovní lucerna. Mimořádně vhodné jako osvětlení vedle vašeho...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91574
Klasická a nadčasová venkovní lucerna. Mimořádně vhodné jako osvětlení vedle vašeho vchodu, ale samozřejmě také ne nemístné jako zahradní osvětlení. Lampa je vyrobena z černě lakovaného hliníku se skleněnými okny. New Orleans up není jen krásný vzhled, je to také super funkční venkovní svítidlo s pohybovým senzorem. Už nemusíte hledat klíče od domu potmě. Na pohyby bude reagovat rozsvícením světel. Nástěnná lucerna má hloubku 28 cm, výšku 48 cm, délku 21 cm a šířku 20 cm. Montážní deska má délku 22,5 cm. Svítidlo doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 Watt), ten je ještě nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Zavěste lampu tam, kde nemusí vždy svítit, a nechte senzor dělat svou práci.
Často hledaný produkt jde sehnat bez problémů na našem webu zařazený v rubrice venkovni nastenne svetlo. Nyní si můžete koupit zlevněné kousky z této populární rubriky v akci! V očích zákazníků populární značka QAZQA vám nabízí vynikající sortiment Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný kousek Venkovní nástěnná lucerna černá s pohybovým senzorem IP44 - New Orleans up od této skvělé značky QAZQA najdete právě teď extra výhodně. Nabídka od 1 275 Kč.