Venkovní nástěnná lampa z oceli vč. LED IP44 solar – Eta

Výrobce: Ranex Produkt číslo: 93386 Tato nástěnná lampa Eta vyrobená z oceli je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem. Má snímač... více informací »
Venkovní nástěnná lampa z oceli vč. LED IP44 solar - Eta
Značka: Ranex
779 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Ranex Produkt číslo: 93386 Tato nástěnná lampa Eta vyrobená z oceli je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem. Má snímač...

Výrobce: Ranex
Produkt číslo: 93386
Tato nástěnná lampa Eta vyrobená z oceli je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem. Má snímač LUX světlo-tma (snímač soumraku); venkovní lampa se rozsvítí, když se setmí, a zhasne, když se znovu rozsvítí. Super šikovný! Je vybaven solárním panelem, který se také nazývá solární energie. Během dne lampa pohlcuje sluneční paprsky a konečně ji používá od večera do úsvitu. Vestavěný solární článek je plně funkční bez kabeláže a je napájen bateriemi AA, které se automaticky nabíjejí na slunci … Eta je vybavena nevyměnitelným LED modulem s 35 lumeny, což znamená, že si již nemusíte objednávat samostatný světelný zdroj, ideální! Má hloubku 12 cm, výšku 10 cm a délku 9 cm. Eta je ideální pro použití na zahradě, díky hodnotě IP IP44 si můžete být jisti, že je dobře odolná vůči (dešťové) vodě. Velmi prodávaný produkt Venkovní nástěnná lampa z oceli vč. LED IP44 je dostupný také tady u nás v populární rubrice solarni svetla. Získejte ještě další zboží z naší sekce ve výprodejové akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další skvělé zboží od dodavatele Ranex. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Zajímavý produkt Venkovní nástěnná lampa z oceli vč. LED IP44 solar - Eta od skvělé značky Ranex máte možnost získat nyní v akci. V současnosti za 779 Kč.