Venkovní nástěnná lampa tmavě šedá IP54 včetně LED pohybového senzoru – Simon

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 104585 Simon je moderní nástěnná lampa se dvěma světelnými zdroji, které můžete sami otočit správným... více informací »
Venkovní nástěnná lampa tmavě šedá IP54 včetně LED pohybového senzoru - Simon
Značka: Trio Leuchten
2 585 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 104585 Simon je moderní nástěnná lampa se dvěma světelnými zdroji, které můžete sami otočit správným...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 104585
Simon je moderní nástěnná lampa se dvěma světelnými zdroji, které můžete sami otočit správným směrem. Užitečný! Nástěnná lampa je tmavě šedá a je vyrobena z oceli. Má hloubku 9,1 cm, výšku 12,1 cm a délku 23 cm. Montážní deska má výšku 10 cm a délku 21 cm. Simon má dva světelné zdroje a je dodáván včetně LED (nevyměnitelné). Žárovky vydávají 3 000 Kelvinů světelného tepla, což je neutrální bílá barva. Ideální pro venkovní použití! S 420 lumeny na lampu poskytuje spoustu (funkčního) světla. Nástěnná lampa Simon má snímač pohybu a automaticky se zapne, když se dostanete do dosahu detektoru pohybu. Díky hodnotě IP54 je odolný proti stříkající vodě a prachu a je vhodný k zavěšení na chráněná místa, například ke zdi. Krásná lampa ke vchodovým dveřím nebo na zahradu poblíž kůlny!Oblíbený a kvalitní produkt Venkovní nástěnná lampa tmavě šedá IP54 včetně LED pohybového senzoru – Simon je k sehnání rovněž tu na našem webu ve známé kategorii venkovni nastenne svetlo! Máme pro vás kvalitní zboží ve zmiňované sekci za akční cenu.

Tento nejprodávanější produkt Venkovní nástěnná lampa tmavě šedá IP54 včetně LED pohybového senzoru - Simon od známého výrobce Trio Leuchten jednoduše najdete právě zde opravdu výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 2 585 Kč.