Venkovní nástěnná lampa šedá vč. Pohybového senzoru LED IP54 – Harvey

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103918 Poskytněte bezpečné a moderní venkovní prostředí s Harveyem. Tato nástěnná lampa... více informací »
Venkovní nástěnná lampa šedá vč. Pohybového senzoru LED IP54 - Harvey
Značka: QAZQA
2 169 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103918 Poskytněte bezpečné a moderní venkovní prostředí s Harveyem. Tato nástěnná lampa...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103918
Poskytněte bezpečné a moderní venkovní prostředí s Harveyem. Tato nástěnná lampa vypadá skvěle vedle předních dveří nebo zahradní boudy a poskytuje příjemné osvětlení tam, kde je potřeba. Zapne se, jakmile detekuje pohyb, a automaticky se vypne. Takže se nemusíte bát, že lampa bude hořet celou noc. Nástěnná lampa je vyrobena z hliníku s plastem a je dokončena v antracitově šedé barvě. Má hloubku 13,4 cm, výšku 8,6 cm a délku 17 cm. Montážní deska má hloubku 2,5 cm, výšku 8,6 cm a délku 17 cm. Harvey má nevyměnitelné LED osvětlení. Má světelný výkon 600 lumenů a 2700 Kelvinů, což z něj dělá dokonalé světlo do tmy. Díky vysoké hodnotě IP IP54 je lampa odolná proti stříkající vodě a vhodná pro venkovní použití. Udělejte to bezpečně na své zahradě s nástěnnou lampou Harvey.

Tento neodolatelný kus Venkovní nástěnná lampa šedá vč. Pohybového senzoru LED IP54 - Harvey od dodavatele se skvělou pověstí QAZQA získáte tady nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídky od 2 169 Kč.