Venkovní nástěnná lampa černá s čidlem světlo -tma – Rotterdam 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95261 Nástěnná lampa Rotterdam dodá vaší střeše nebo zahradnímu domku trochu navíc. Tato... více informací »
Venkovní nástěnná lampa černá s čidlem světlo -tma - Rotterdam 1
Značka: QAZQA
3 149 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95261 Nástěnná lampa Rotterdam dodá vaší střeše nebo zahradnímu domku trochu navíc. Tato...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95261
Nástěnná lampa Rotterdam dodá vaší střeše nebo zahradnímu domku trochu navíc. Tato chladná nástěnná lampa se skládá z obdélníkového rámu se skleněnými panely po stranách. To vytváří na vaší zdi krásný efekt žehlení.Pomocí speciální žárovky je nástěnná lampa Rotterdam skutečným poutačem ve vaší zahradě! S hodnotou IP IP44 je tato venkovní lampa odolná proti stříkající vodě. Snadno se také připojuje na 230 voltů. Kromě toho je tato lampa velmi pěkně vidět, je také velmi praktická. Má senzor LUX světlo-tma (soumrakový senzor); venkovní lampa se rozsvítí, když se setmí, a zhasne, když se znovu rozsvítí. Super šikovný! Lampa je 32,5 cm vysoká, 10 cm hluboká a 16,5 cm široká. Tato moderní a elegantní nástěnná lampa Rotterdam, vyrobená z vysoce kvalitního hliníku, je jistě přínosem pro vaši fasádu. Vysoce kvalitní produkt Venkovní nástěnná lampa černá s čidlem světlo -tma – Rotterdam 1 můžete pořídit mimo jiné na stránkách v oblíbené kategorii venkovni nastenne svetlo! Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty ve zmíněné kategorii za outletovou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka QAZQA dodává vynikající sortiment. A to ještě není vše!

Tento kvalitní a žádaný kus Venkovní nástěnná lampa černá s čidlem světlo -tma - Rotterdam 1 od výrobce s dobrým jménem QAZQA máte možnost dostat momentálně v naši nabídce za zcela nejnižší cenu. Nyní pořídíte za super cenu 3 149 Kč.