Venkovní nástěnná lampa černá IP44 se soumrakovým spínačem – Dánsko

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104337 Chtěli byste také přidat více atmosféry venku? Můžete to udělat s nástěnnou lampou Dánsko. Tato černá... více informací »
Venkovní nástěnná lampa černá IP44 se soumrakovým spínačem - Dánsko
Značka: QAZQA
929 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104337 Chtěli byste také přidat více atmosféry venku? Můžete to udělat s nástěnnou lampou Dánsko. Tato černá...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104337
Chtěli byste také přidat více atmosféry venku? Můžete to udělat s nástěnnou lampou Dánsko. Tato černá nástěnná lampa je vyrobena z hliníku s plastem. To, co je tak zvláštní, je, že sklo má kouřový efekt. To vytváří útulnou atmosféru. Nástěnné svítidlo má hloubku 11,7 cm, výšku 18,7 cm a délku 8,3 cm. Montážní deska má hloubku 2,8 cm, délku 6 cm a šířku 6 cm. Doplňte Dánsko o světelný zdroj s kováním E27 (max. 15 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Lampu lze stmívat pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Díky hodnotě IP IP44 je nástěnná lampa odolná proti stříkající vodě. Díky tomu je ideální pro chráněná místa, například vedle předních dveří nebo pod přístřešek pro auto. Pomocí soumrakového spínače se osvětlení zapne okamžitě, když je detekován pohyb. Tímto způsobem nikdy nezapomenete lampu zapnout nebo vypnout, super šikovné! Díky nástěnné lampě v Dánsku bude vaše venkovní prostředí bezpečné a atmosférické.
Tento žádaný produkt Venkovní nástěnná lampa černá IP44 se soumrakovým spínačem – Dánsko najdete aktuálně tady na našem webu ve známé sekci venkovni nastenne svetlo. Vyberte si unikátní výrobky z této známé rubriky za nejlepší ceny.

Tento exkluzivní kus Venkovní nástěnná lampa černá IP44 se soumrakovým spínačem - Dánsko od známé kvalitní značky QAZQA k dostání zrovna v akci! Momentálně v akci za 929 Kč.