Venkovní lampa z nerezové oceli 50 cm – Sfera se zemním hrotem a kabelovým pouzdrem

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95691 Robustní a jednoduchá moderní venkovní lampa z nerezové oceli, to je Sfera. Koule dokonale zapadá do moderního... více informací »
Venkovní lampa z nerezové oceli 50 cm - Sfera se zemním hrotem a kabelovým pouzdrem
Značka: QAZQA
1 889 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95691 Robustní a jednoduchá moderní venkovní lampa z nerezové oceli, to je Sfera. Koule dokonale zapadá do moderního...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95691
Robustní a jednoduchá moderní venkovní lampa z nerezové oceli, to je Sfera. Koule dokonale zapadá do moderního prostředí. Plastové sférické stínidlo je zbarveno bíle, takže se světlo krásně šíří. Skutečný poutač do zahrady! S hodnotou IP IP44 je chráněn proti stříkající vodě. Stínidlo Sfera má průměr 25 cm. Sloupek má výšku 50 cm. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 60 W). Aby byla večer ještě útulnější, je tato lampa také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Sada dále obsahuje univerzální žárově pozinkovaný hrot s montážním materiálem. Montážní deska je navržena tak, že můžete namontovat lampu se čtyřmi, třemi nebo dvěma montážními body. Kompletní se čtyřmi šrouby a maticemi pro připevnění lampy ke kolíku. A pro ty, kteří chtějí vytvořit vodotěsné spojení v podzemí, poskytuje tento balíček odlévacích spojů dobré vodotěsné spojení. Kabely lze připojit do kabelové skříně pomocí svorkovnice nebo svařovací svorky (není součástí dodávky). Odlévací pryskyřice chrání spojovací skříňku před pronikáním vody. Díky tomu je elektrické připojení zcela vodotěsné a bezpečné. Po naplnění rozvodné skříně licí pryskyřicí může být okamžitě pohřbena a pod napětím. Balení licí zásuvky je dodáváno kompletní. Osvětlete svou zahradu nebo terasu Sferou!

Zlevněný výrobek Venkovní lampa z nerezové oceli 50 cm - Sfera se zemním hrotem a kabelovým pouzdrem od této skvělé značky QAZQA pohodlně pořídíte u nás za extra cenu. Akční ceny od 1 889 Kč.