Venkovní lampa staromosaz IP44 – New Haven

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103204 Tato venkovní lampa New Haven vytváří romantickou atmosféru na celé vaší zahradě nebo na terase! Je krásně... více informací »
Venkovní lampa staromosaz IP44 - New Haven
Značka: QAZQA
339 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103204 Tato venkovní lampa New Haven vytváří romantickou atmosféru na celé vaší zahradě nebo na terase! Je krásně...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103204
Tato venkovní lampa New Haven vytváří romantickou atmosféru na celé vaší zahradě nebo na terase! Je krásně zakončeno starožitnou mosaznou barvou, skleněnými tabulemi a rozpoznatelným klasickým vzhledem! Lampa má výšku 42,2 cm a průměr 17,1 cm. S hodnotou IP IP44 je dokonale vhodný pro použití jako venkovní lampa, je odolný vůči stříkající vodě. Doplňte tento romantický poutač světelným zdrojem E27 o výkonu max. 15 W. Poznámka: světelný zdroj si musíte objednat samostatně, není součástí dodávky. Večer můžete ztlumit tuto lampu (stmívač není součástí dodávky) a můžete ji ještě zútulnit. Útulný doplněk do všech vašich venkovních prostor!

Levný produkt Venkovní lampa staromosaz IP44 - New Haven od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA je dostupný v naší aktuální nabídce opravdu levně. Ceny již od 339 Kč.