Venkovní lampa šedá nerezová ocel 45 cm nastavitelná IP44 – Solo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93928 Tato venkovní lampa Solo má zjednodušující a moderní design. Bod je snadno nastavitelný... více informací »
Venkovní lampa šedá nerezová ocel 45 cm nastavitelná IP44 - Solo
Značka: QAZQA
1 085 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93928 Tato venkovní lampa Solo má zjednodušující a moderní design. Bod je snadno nastavitelný...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93928
Tato venkovní lampa Solo má zjednodušující a moderní design. Bod je snadno nastavitelný pomocí kulového kloubu, takže můžete nechat světlo svítit přesně tam, kam chcete. Žárovka je vyrobena z nerezové oceli a s hodnotou IP 44 je vodotěsná. To usnadňuje umístění této malé elektrárny venku. Lampu lze připojit na 230 voltů. Lampa je stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Lampa má výšku 45,5 cm a šířku 18 cm. Základna má průměr 10 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou GU10 (max. 35 W). Tato venkovní lampa Solo má krásný, moderní a elegantní design.
Velmi prodávaný produkt je k získání pohodlně tu na stránkách ve známé sekci venkovni stojaci lampy. Mrkněte na parádní výrobky z této sekce v akci.

Výjimečný produkt Venkovní lampa šedá nerezová ocel 45 cm nastavitelná IP44 - Solo od kvalitní společnosti QAZQA snadno seženete v naší online nabídce se slevou! Momentálně k dispozici za 1 085 Kč.