Venkovní lampa černá s opálově bílým odstínem 50 cm – Odense

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102686 Hledáte náladové osvětlení pro zahradu? Pak Odense je to, co hledáte! Tato stojící... více informací »
Venkovní lampa černá s opálově bílým odstínem 50 cm - Odense
Značka: QAZQA
1 029 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102686 Hledáte náladové osvětlení pro zahradu? Pak Odense je to, co hledáte! Tato stojící...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102686
Hledáte náladové osvětlení pro zahradu? Pak Odense je to, co hledáte! Tato stojící venkovní lampa je ideální pro použití vedle zahradní cesty nebo terasy. Lampa je vyrobena z hliníku s plastem. Má průměr 8,5 cm a výšku 50 cm. Montážní deska má průměr 11,9 cm. Tuto venkovní lampu doplníte světelným zdrojem s výbojkou E27 (max. 15 W), který si musíte objednat samostatně. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Svítidlo má hodnotu IP IP44, což znamená, že je odolné proti stříkající vodě. Opálový bílý odstín poskytuje měkké rozptýlené světlo přes zahradu nebo na terasu. Velmi útulné! Rozhodněte se pro moderní a nadčasové s naším Odense!Kvalitní a žádaný produkt můžete dostat bezprostředně na našem webu umístěný v sekci venkovni stojaci lampy! Nyní můžete najít unikátní kusy z této rubriky za extra cenu. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další vybrané produkty od dodavatele QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce QAZQA vám nabízí kvalitní sortiment. Udělejte si radost.

Tento levný produkt Venkovní lampa černá s opálově bílým odstínem 50 cm - Odense od oblíbené značky QAZQA můžete koupit zde skutečně výhodně. Aktuálně stojí u nás 1 029 Kč.