T-spojka pro 3fázovou stopu vpravo T černá

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 90212 S T-konektorem pro profesionální 3fázovou lištu vybavíte svou 3fázovou lištu spojkou na... více informací »
T-spojka pro 3fázovou stopu vpravo T černá
Značka: QAZQA
1 139 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 90212 S T-konektorem pro profesionální 3fázovou lištu vybavíte svou 3fázovou lištu spojkou na...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 90212
S T-konektorem pro profesionální 3fázovou lištu vybavíte svou 3fázovou lištu spojkou na pravé straně T a dokončíte svůj lištový systém. Je to součást pro třífázovou kolejnici, což znamená, že každé místo na kolejnici lze ovládat samostatně. Hledáte osvětlení, kde je flexibilita nutností? Pak je dokonalým řešením třífázová kolejnice. Často se používá v profesionálním prostředí, jako je kancelář nebo v pohostinství.
Kvalitní a žádaný produkt T-spojka pro 3fázovou stopu vpravo lze získat právě tady u nás umístěný v kategorii listove osvetleni! Nyní si můžete pořídit podobné kusy ze zmíněné rubriky v bezva akci! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další prověřené produkty od dodavatele QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka QAZQA pro své zákazníky prodává kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Levný produkt T-spojka pro 3fázovou stopu vpravo T černá od značky QAZQA snadno naleznete právě trvale výhodně. Nabídka od 1 139 Kč.