Systém Smart Rail černý 5 míst vč. 5 Wifi GU10 – Jeana

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103554 Tento železniční systém Jeana s pěti moderními kolejnicovými body je příjemným... více informací »
Systém Smart Rail černý 5 míst vč. 5 Wifi GU10 - Jeana
Značka: QAZQA
5 039 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103554 Tento železniční systém Jeana s pěti moderními kolejnicovými body je příjemným...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103554
Tento železniční systém Jeana s pěti moderními kolejnicovými body je příjemným doplňkem vašeho interiéru! Lampa je 286 cm dlouhá a 12 cm vysoká. Montážní deska má délku 286 cm a šířku 3,3 cm. Jeana je dodávána včetně 5 WiFi světelných zdrojů s objímkou GU10 (max. 50 W). Body jsou nastavitelné, takže určíte, kam světlo svítí. Osvětlení se snadno ovládá přes WiFi a pomocí aplikace na vašem smartphonu, přes Google Home nebo Alexa. Můžete upravit intenzitu světla a nastavit čas, kdy se lampa zapne nebo vypne. Super šikovný! Existuje možnost instalovat kolejnici rovně, ale máte také možnost dělat ohyby. Jedná se o 1fázové body, což znamená, že všechny zdroje světla na kolejnici jsou ovládány společně, a proto jsou vždy tlumené nebo zapnuté společně. Už nečekejte a pořiďte si tuto krásnou lampu hned teď. Pak je váš interiér opravdu kompletní!
Super produkt Systém Smart Rail černý 5 míst vč. 5 Wifi GU10 – Jeana jde sehnat rovnou tu na stránkách v oblíbené kategorii nezařazené! Nyní koupíte ještě ostatní produkty z této populární rubriky za výborné peníze! Oblíbený výrobce svým zákazníkům dodává velmi kvalitní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další produkty značky . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Systém Smart Rail černý 5 míst vč. 5 Wifi GU10 - Jeana od známého dodavatele QAZQA máte možnost dostat aktuálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 5 039 Kč.