Svítidlo do lišty Nowodvorski 7657 PROFILE INDIA černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 613753816 Bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE MIKE je součástí celé sestavy, která se skládá z hliníkové... více informací »
Svítidlo do lišty Nowodvorski 7657 PROFILE INDIA černá
Značka: Nowodvorski
1 813 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 613753816 Bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE MIKE je součástí celé sestavy, která se skládá z hliníkové...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 613753816
Bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE MIKE je součástí celé sestavy, která se skládá z hliníkové lišty a konektorů – toto zboží najdete v kategorii Lištový systém svítidel (samostatné svítidlo bez lišty nelze využít). Hlavní výhodou této sestavy je možnost posunovat bodovku po celé délce lišty podle toho, jak právě potřebujete. Díky otočné hlavici můžete pohybovat i se samotným světlem a nasvítit si tak jakékoliv místo v interiéru. Světlo je zhotoveno z hliníku a je vhodné např. do obývacích pokojů, ložnic či kuchyní. Světlo využívá jednu žárovku typu GU10 s max. výkonem 15 W, žárovka není součástí balení. Lištový systém je vhodný do každého interiéru, je variabilní, můžete si jej sestavit do různých tvarů vhodných pro Váš byt či dům. Do systému si můžete dát libovolné množství různých svítidel vhodných pro lištový systém a tím si vytvořit individuální osvětlovací systém. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Tento exkluzivní výrobek Svítidlo do lišty Nowodvorski 7657 PROFILE INDIA černá můžete získat aktuálně tady na našich stránkách zařazený v kategorii svítidla! Nyní můžete koupit akční produkty z této rubriky v akci!

Hodně oblíbený produkt Svítidlo do lišty Nowodvorski 7657 PROFILE INDIA černá od populární značky Nowodvorski jde sehnat momentálně na webu za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci za 1 813 Kč.