Svítidlo do lišty Nowodvorski 7656 PROFILE INDIA bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 613753808 Bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE INDIA je součástí celé sestavy, která se skládá z hliníkové... více informací »
Svítidlo do lišty Nowodvorski 7656 PROFILE INDIA bílá
Značka: Nowodvorski
1 813 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 613753808 Bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE INDIA je součástí celé sestavy, která se skládá z hliníkové...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 613753808
Bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE INDIA je součástí celé sestavy, která se skládá z hliníkové lišty a konektorů – toto zboží najdete v kategorii Lištový systém svítidel (samostatné svítidlo bez lišty nelze využít). Hlavní výhodou této sestavy je možnost posunovat bodovku po celé délce lišty podle toho, jak právě potřebujete. Díky otočné hlavici můžete pohybovat i se samotným světlem a nasvítit si tak jakékoliv místo v interiéru. Světlo je zhotoveno z hliníku a je vhodné např. do obývacích pokojů, ložnic či kuchyní. Světlo využívá jednu žárovku typu GU10 s max. výkonem 15 W, žárovka není součástí balení. Lištový systém je vhodný do každého interiéru, je variabilní, můžete si jej sestavit do různých tvarů vhodných pro Váš byt či dům. Do systému si můžete dát libovolné množství různých svítidel vhodných pro lištový systém a tím si vytvořit individuální osvětlovací systém. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Zcela unikátní kousek Svítidlo do lišty Nowodvorski můžete sehnat jednoduše na našem webu zařazený v rubrice svítidla! Vyberte si akční výrobky ve zmiňované sekci ve výprodejové akci. Mezi zákazníky oblíbená značka Nowodvorski pro své zákazníky poskytuje špičkový sortiment. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další skvělé produkty od dodavatele Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní produkt Svítidlo do lišty Nowodvorski 7656 PROFILE INDIA bílá od dodavatele s dlouholetou historií Nowodvorski je k dispozici momentálně v naši nabídce levně. Na našich stránkách za 1 813 Kč.