Stropní ventilátor černý s dálkovým ovládáním – Rotar

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102979 Hledáte stropní ventilátor, který vám v horkých dnech poskytne osvěžující vánek? Možná je tento stropní... více informací »
Stropní ventilátor černý s dálkovým ovládáním - Rotar
Značka: QAZQA
2 819 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102979 Hledáte stropní ventilátor, který vám v horkých dnech poskytne osvěžující vánek? Možná je tento stropní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102979
Hledáte stropní ventilátor, který vám v horkých dnech poskytne osvěžující vánek? Možná je tento stropní ventilátor Rotar něco pro vás! Elegantní design v kombinaci s černou barvou a barvou a strukturou tmavého dřeva poskytuje venkovský nádech a je vhodný pro každou místnost v domě. Tento ventilátor je dodáván s dálkovým ovládáním, takže jej můžete snadno ovládat z křesla nebo postele! Stropní ventilátor je vyroben z oceli s plastem a dřevem. 3 čepele jsou vyrobeny ze dřeva. Rotar má průměr 96 cm a výšku 42 cm. Montážní deska má průměr 15 cm a výšku 6 cm. Kromě toho, že Rotar poskytuje občerstvení, poskytuje také funkční osvětlení! Rotar má 2 světelné body. Tyto světelné zdroje nejsou zahrnuty. Ujistěte se tedy, že máte 2 světelné zdroje LED E27 o max. 10 W. Poznámka: tento stropní ventilátor nepracuje na halogen a není stmívatelný. Multifunkční aktivum! Exkluzivní produkt Stropní ventilátor černý s můžete pořídit právě nyní tady na stránkách umístěný v sekci stropni vetrak. Najděte si zlevněné zboží z této sekce za výborné peníze.

Výjimečný kousek Stropní ventilátor černý s dálkovým ovládáním - Rotar od této skvělé značky QAZQA máte možnost nakoupit tady levně. Nyní pořídíte za super cenu 2 819 Kč.