Stropní ventilátor černý s dálkovým ovládáním – Cool 52

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92650 Zachovejte chladnou hlavu s tímto krásným ventilátorem Cool 52! Užijte si čerstvý vánek... více informací »
Stropní ventilátor černý s dálkovým ovládáním - Cool 52
Značka: QAZQA
4 069 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92650 Zachovejte chladnou hlavu s tímto krásným ventilátorem Cool 52! Užijte si čerstvý vánek...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92650
Zachovejte chladnou hlavu s tímto krásným ventilátorem Cool 52! Užijte si čerstvý vánek doma nebo v kanceláři. Elegantní design bude velmi vítaným doplňkem vašeho interiéru. Multifunkční stropní ventilátor, který si můžete užívat po celý rok! Lopatky ventilátoru mají na obou stranách stylovou barvu: černou nebo dřevěnou. Vyberete si, která strana je na dotek! Délka jednoho listu je 53 cm. Vzhledem k šířce 130 centimetrů má tento ventilátor obrovský rozsah, který zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu. Montážní deska má průměr 13 cm. Tento stropní ventilátor má různá nastavení decibelů pro každé nastavení: nejvyšší nastavení: 44,7 dB, střední nastavení: 38 dB a nejnižší nastavení: 33 dB. Velmi tichý a příjemný stropní ventilátor! Tento ventilátor je dodáván s dálkovým ovládáním, takže jej můžete ovládat z pohovky nebo postele. Aby svítil Cool 52, jsou potřeba další dva světelné zdroje o maximálním výkonu 40 W (montáž E14).

Kvalitní výrobek Stropní ventilátor černý s dálkovým ovládáním - Cool 52 od známého výrobce QAZQA máte možnost pořídit tady nyní za báječnou cenu. Zrovna nyní za cenu 4 069 Kč.