Stropní ventilátor černý – Fresh 3

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92644 Moderní a stylový multifunkční stropní ventilátor se šesti lamelami v černé a dřevěné... více informací »
Stropní ventilátor černý - Fresh 3
Značka: QAZQA
2 069 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92644 Moderní a stylový multifunkční stropní ventilátor se šesti lamelami v černé a dřevěné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92644
Moderní a stylový multifunkční stropní ventilátor se šesti lamelami v černé a dřevěné povrchové úpravě. Vy si vyberete, na které straně bude finiš! Fresh 3 je ideální pro každou místnost, kde chcete chladný a osvěžující vánek, a perfektně se hodí do moderního interiéru. Ventilátor je vybaven dvěma řetězy. Jeden pro ovládání světla a druhý pro ovládání ventilátoru. Tento stropní ventilátor Fresh 3 má navíc letní polohu pro chlazení a zimní polohu pro cirkulaci teplého vzduchu dolů Se šířkou 80 cm je tento ventilátor dostatečně široký, aby zaručil dobrou cirkulaci vzduchu ve zvoleném prostoru. Montážní deska má průměr 16 cm. Díky 42,4 decibelům je tento stropní ventilátor tichý se střídavým motorem a zajišťuje, že si budete moci vychutnat vysoce kvalitní ventilátor a současně energeticky účinné osvětlení. Perfektní stropní ventilátor do vaší ložnice, obývacího pokoje nebo kanceláře pro osvěžující a chladný prostor. Aby svítil Fresh 3, je zapotřebí světelný zdroj maximálně 60 wattů (malé svítidlo E14).
Nový produkt Stropní ventilátor černý – Fresh 3 najdete také tu zařazený v rubrice stropni vetrak! Mrkněte na kvalitní zboží z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu! U nás nabízíme více, u nás totiž najdete další kvalitní produkty značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Stropní ventilátor černý - Fresh 3 od dodavatele kvalitních produktů QAZQA získáte zrovna za skvělou cenu. Cenově vychází na 2 069 Kč.