Stropní ventilátor bílý včetně LED a dálkového ovládání – Kolm

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102719 Hledáte stropní ventilátor, který zajistí osvěžující vánek v horkých dnech? Možná je tento stropní... více informací »
Stropní ventilátor bílý včetně LED a dálkového ovládání - Kolm
Značka: QAZQA
6 439 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102719 Hledáte stropní ventilátor, který zajistí osvěžující vánek v horkých dnech? Možná je tento stropní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102719
Hledáte stropní ventilátor, který zajistí osvěžující vánek v horkých dnech? Možná je tento stropní ventilátor Kolm něco pro vás! Elegantní design v kombinaci s bílou barvou a organickým tvarem poskytuje uhlazený nádech a hodí se do každé místnosti v domě. Tento ventilátor je dodáván s dálkovým ovládáním, takže jej můžete snadno ovládat z líného křesla nebo postele! Stropní ventilátor je vyroben z oceli s plastem a sklem. 3 čepele jsou vyrobeny z plastu. Kolm má průměr 134 cm a výšku 39,5 cm. Kromě toho, že Kolm poskytuje osvěžení, poskytuje také funkční osvětlení! Tento ventilátor obsahuje integrovaný LED modul (nevyměnitelný) s 1620 lumeny a maximálně 3500 Kelviny. Je ideální pro použití jako přímé osvětlení ve vaší domácnosti nebo kanceláři. Ventilátor a lampu lze snadno nastavit do různých poloh pomocí dodaného dálkového ovladače. Vzhledem k letnímu a zimnímu režimu, který si u tohoto stropního ventilátoru můžete nastavit, zajišťuje optimální distribuci vzduchu ve všech ročních obdobích. Stropní ventilátor produkuje 35-45 DB hluku. Vhodný prostor pro chlazení závisí na velikosti lopatek. Tento stropní ventilátor má lopatky 52 cm. Díky tomu je vhodný pro místnosti o velikosti 12-25 m². Pokud jste hledali multifunkční stropní ventilátor, jděte do Kolm!

Hodně oblíbený produkt Stropní ventilátor bílý včetně LED a dálkového ovládání - Kolm od oblíbené značky QAZQA snadno můžete sehnat právě teď v naší nabídce pořád výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 6 439 Kč.