Stropní svítidlo Temar QUATRO 385 dub

Výrobce: Temar Produkt číslo: 592078887 Stropní svítidlo CLEO dub je vyrobeno z kvalitního dubového dřeva a skla. Je vhodné jako centrální... více informací »
Stropní svítidlo Temar QUATRO 385 dub
Značka: Temar
2 860 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Temar Produkt číslo: 592078887 Stropní svítidlo CLEO dub je vyrobeno z kvalitního dubového dřeva a skla. Je vhodné jako centrální...

Výrobce: Temar
Produkt číslo: 592078887
Stropní svítidlo CLEO dub je vyrobeno z kvalitního dubového dřeva a skla. Je vhodné jako centrální osvětlení v obývacím pokoji, kuchyni, nebo třeba v ložnici. Do svítidla Vám rádi doporučíme LED žárovky z naší nabídky. V naší nabídce najdete i další podobná svítidla, kterými můžete vkusně doplnit Váš interiér. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Velmi oblíbený produkt Stropní svítidlo Temar QUATRO 385 je k získání zrovna tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci svítidla! Nyní můžete získat unikátní kousky z této populární rubriky za výhodné peníze. To není všechno, nebojte, máme toho více. Podívejte se také na další zboží od výrobce Temar. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný kus Stropní svítidlo Temar QUATRO 385 dub od dodavatele s dlouholetou historií Temar lze získat zde teď ve slevě! Zrovna teď v akci za 2 860 Kč.