Stropní svítidlo Temar CLEO 475 borovice

Výrobce: Temar Produkt číslo: 592078880 Stropní svítidlo CLEO je vyrobeno z kvalitního borovicového dřeva a skla. Je vhodné jako centrální... více informací »
Stropní svítidlo Temar CLEO 475 borovice
Značka: Temar
2 145 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Temar Produkt číslo: 592078880 Stropní svítidlo CLEO je vyrobeno z kvalitního borovicového dřeva a skla. Je vhodné jako centrální...

Výrobce: Temar
Produkt číslo: 592078880
Stropní svítidlo CLEO je vyrobeno z kvalitního borovicového dřeva a skla. Je vhodné jako centrální osvětlení v obývacím pokoji, kuchyni, nebo třeba v ložnici. Do svítidla Vám rádi doporučíme LED žárovky z naší nabídky. V naší nabídce najdete i další podobná svítidla, kterými můžete vkusně doplnit Váš interiér. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Unikátní a oblíbený produkt naleznete rovnou u nás v oblíbené rubrice svítidla. Nyní si můžete pořídit ostatní kousky z této oblíbené rubriky za výborné peníze! To ale není všechno, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další skvělé produkty od výrobce Temar. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní a levný produkt Stropní svítidlo Temar CLEO 475 borovice od této skvělé značky Temar pohodlně dostanete právě nyní skutečně levně! Na našich stránkách za 2 145 Kč.