Stropní svítidlo Temar CLEO 375 borovice

Výrobce: Temar Produkt číslo: 592078866 Stropní svítidlo CLEO je vyrobeno z kvalitního borovicového dřeva a skla. Je vhodné jako centrální... více informací »
Stropní svítidlo Temar CLEO 375 borovice
Značka: Temar
1 717 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Temar Produkt číslo: 592078866 Stropní svítidlo CLEO je vyrobeno z kvalitního borovicového dřeva a skla. Je vhodné jako centrální...

Výrobce: Temar
Produkt číslo: 592078866
Stropní svítidlo CLEO je vyrobeno z kvalitního borovicového dřeva a skla. Je vhodné jako centrální osvětlení v obývacím pokoji, kuchyni, nebo třeba v ložnici. Do svítidla Vám rádi doporučíme LED žárovky z naší nabídky. V naší nabídce najdete i další podobná svítidla, kterými můžete vkusně doplnit Váš interiér. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.Unikátní a oblíbený produkt Stropní svítidlo Temar CLEO 375 máte možnost sehnat pohodlně tu na našem webu zařazený v kategorii svítidla. Vyhledejte si skvělé produkty ve zmíněné sekci za nejlepší ceny.

Povedený kousek Stropní svítidlo Temar CLEO 375 borovice od kvalitního výrobce Temar jednoduše můžete získat v naší nabídce za super peníze. Nyní za akční cenu 1 717 Kč.