Stropní svítidlo se senzorem Nowodvorski 8828 KASAI nikl

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 580850394 Stropní svítidlo se senzorem Nowodvorski 8828 KASAI matný chrom je zhotoveno z kombinace kvalitní oceli... více informací »
Stropní svítidlo se senzorem Nowodvorski 8828 KASAI nikl
Značka: Nowodvorski
2 662 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 580850394 Stropní svítidlo se senzorem Nowodvorski 8828 KASAI matný chrom je zhotoveno z kombinace kvalitní oceli...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 580850394
Stropní svítidlo se senzorem Nowodvorski 8828 KASAI matný chrom je zhotoveno z kombinace kvalitní oceli a skla. Toto svítidlo Vám nabízíme jak v provedení chrom (lesklejší), tak v provední nikl (matný chrom). Svítidlo je opatřeno mikrovlnným senzorem spohybu s dosahem cca 8 metrů. Svítidlo je vhodné do chodeb nebo předsíní, ale i do jiných obývacích místností. Je také vhodné například jako centrální osvětlení do koupelny, ale jelikož nemá vyšší odolnost proti vlhkosti, pak pouze dostatečně daleko od zdrojů vody. Světelným zdrojem tohoto stropního svítidla jsou dvě žárovky typu E27, max. výkon 2x 40 W – žárovky nejsou součástí balení. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Nový výrobek Stropní svítidlo se senzorem máte možnost sehnat rovněž tady u nás v populární sekci svítidla! Nyní si můžete pořídit další produkty ve zmíněné kategorii z pohodlí domova.

Tento oblíbený produkt Stropní svítidlo se senzorem Nowodvorski 8828 KASAI nikl od výrobce Nowodvorski snadno pořídíte právě teď v naší nabídce ve slevě. Nyní můžete mít za 2 662 Kč.