Stropní svítidlo ocel – Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93323 Špičkový design v celé své jednoduchosti, to je tato stropní lampa Combi od značky QAZQA. Tato lampa je... více informací »
Stropní svítidlo ocel - Combi
Značka: QAZQA
285 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93323 Špičkový design v celé své jednoduchosti, to je tato stropní lampa Combi od značky QAZQA. Tato lampa je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93323
Špičkový design v celé své jednoduchosti, to je tato stropní lampa Combi od značky QAZQA. Tato lampa je vyrobena z kovu, což jí dodává její moderní a elegantní povrch. Lze jej dokončit podle vlastního vkusu kombinací vaší oblíbené barvy stínu, protože stropní lampa je k tomu ideální! Jde pouze o namontování příslušné kapoty a utažení prstence. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 60 W). Tato lampa má výšku 8,5 cm a průměr 10 cm. Proměňte svůj vlastní nápad v realitu s tímto Combi, super zábava! Tato krásná stropní lampa je skutečným přínosem pro každou místnost v domě!Tento kvalitní produkt Stropní svítidlo ocel – Combi máte možnost pořídit rovněž tu na webu ve známé rubrice stropni svitidla! Nyní najdete vyjímečné výrobky z této kategorie za příznivou cenu. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se také na další vybrané kousky od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Stropní svítidlo ocel - Combi od společnosti s výborným jménem QAZQA jednoduše získáte na našich stránkách teď extra se slevou. Produkt nakoupíte teď u nás za 285 Kč.