Stropní svítidlo Nowodvorski Violet 7961černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 589463886 Stropní svítidlo Nowodvorski Violet je zhotovené z kovu a textilu, má kovovou základnu v barvě... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski Violet 7961černá
Značka: Nowodvorski
2 480 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 589463886 Stropní svítidlo Nowodvorski Violet je zhotovené z kovu a textilu, má kovovou základnu v barvě...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 589463886
Stropní svítidlo Nowodvorski Violet je zhotovené z kovu a textilu, má kovovou základnu v barvě stínidla, které je z textilu s plastovým spodním krytem. Stropní svítidlo využívá tři klasické žárovky E27 s max. 25W LED. Stropní svítidlo je v moderním provedení a má široké využití . obývací pokoje, jídelny, chodby, kuchyně nebo ložnice. V naší nabídce najdete i další barevná provedení svítidla. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Ve slevě tento výrobek můžete najít jednoduše tady na stránkách v populární sekci svítidla. Připravili jsme pro vás další produkty ve zmiňované rubrice ve slevě. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás najdete více produktů značky Nowodvorski. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný výrobek Stropní svítidlo Nowodvorski Violet 7961černá od známého předního výrobce Nowodvorski jde získat momentálně na našich stránkách za báječnou cenu. V akci za cenu 2 480 Kč.