Stropní svítidlo Nowodvorski Violet 7960 šedá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 589463889 Stropní svítidlo Nowodvorski Violet je zhotovené z kovu a textilu, má kovovou základnu v barvě... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski Violet 7960 šedá
Značka: Nowodvorski
2 571 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 589463889 Stropní svítidlo Nowodvorski Violet je zhotovené z kovu a textilu, má kovovou základnu v barvě...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 589463889
Stropní svítidlo Nowodvorski Violet je zhotovené z kovu a textilu, má kovovou základnu v barvě stínidla, které je z textilu s plastovým spodním krytem. Stropní svítidlo využívá tři klasické žárovky E27 s max. 25W LED. Stropní svítidlo je v moderním provedení a má široké využití . obývací pokoje, jídelny, chodby, kuchyně nebo ložnice. V naší nabídce najdete i další barevná provedení svítidla. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Levný výrobek je k získání přímo tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci svítidla! Připravili jsme zcela nové produkty z této sekce ve slevě. To však není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od výrobce Nowodvorski. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt Stropní svítidlo Nowodvorski Violet 7960 šedá od výrobce se skvělou pověstí Nowodvorski pořídíte právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu. Cena již od 2 571 Kč.