Stropní svítidlo Nowodvorski CRISTAL 7627 černá M

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 607324264 Stropnísvítidlo Nowodvorski z nové produktové řady CRISTAL, která vychází ze současných trendů v... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski CRISTAL 7627 černá M
Značka: Nowodvorski
10 102 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 607324264 Stropnísvítidlo Nowodvorski z nové produktové řady CRISTAL, která vychází ze současných trendů v...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 607324264
Stropnísvítidlo Nowodvorski z nové produktové řady CRISTAL, která vychází ze současných trendů v osvětlení. Konstrukce svítidla je zhotovena z kvalitní lakované oceli, stínidlo je tvořeno několika skleněnými krystaly, které dodají svítidlu luxusní vzhled. Toto svítidlo je součástí celé série moderních svítidel CRISTAL. Lustr je osazen devíti objímkami E14 (malý závit) s max. výkonem 9×60 W. Unikátní produkt Stropní svítidlo Nowodvorski CRISTAL dostanete právě teď tady u nás ve známé sekci svítidla. Nyní si můžete koupit akční produkty z této známé rubriky v akci. To není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také další produkty od dodavatele Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kus Stropní svítidlo Nowodvorski CRISTAL 7627 černá M od top značky Nowodvorski je dostupný v naší aktuální nabídce ve výprodejové akci. Zrovna nyní za cenu 10 102 Kč.