Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON šedá 9687

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 589611657 Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON v jednoduchém moderním provedení. Svítidlo je vhodné pro... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON šedá 9687
Značka: Nowodvorski
1 571 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 589611657 Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON v jednoduchém moderním provedení. Svítidlo je vhodné pro...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 589611657
Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON v jednoduchém moderním provedení. Svítidlo je vhodné pro nasvícení ložnic, obývacích pokojů a dalších místností. Jako materiál je použitý textil PCV, který je i tak odolný a praktický na údržbu. Stropní svítidlo CAMERON využívá LED žárovky E27 (velký závit), max. 25 W, které můžete dokoupit ke svítidlu taktéž v našem e-shopu. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Žádaný produkt jde koupit ještě tady a teď na našich stránkách v sekci svítidla! Nyní získáte ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za výhodné peníze! Přední dodavatel Nowodvorski dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. To však není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další zboží od značky Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON šedá 9687 od populárního výrobce Nowodvorski jednoduše pořídíte zde nyní za báječnou cenu! Levně za cenu 1 571 Kč.