Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON šedá 9682

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 589611660 Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON v jednoduchém moderním provedení. Svým rozměrem - 65 cm, je... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON šedá 9682
Značka: Nowodvorski
3 495 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 589611660 Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON v jednoduchém moderním provedení. Svým rozměrem - 65 cm, je...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 589611660
Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON v jednoduchém moderním provedení. Svým rozměrem – 65 cm, je předurčeno jako dominantní osvětlovací těleso pro obytné prostory – chodby, haly, obývací pokje, jídelny.Svítidlo je vhodné také do kancelářských prostor nebo jiných komerčních objektů. Jako materiál je použitý textil PCV, který je i tak odolný a praktický na údržbu. Stropní svítidlo CAMERON využívá LED žárovky E27 (velký závit), max. 25 W, které můžete dokoupit ke svítidlu taktéž v našem e-shopu. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Ve slevě tento produkt Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON šedá máte možnost dostat snadno tady na webu zařazený v kategorii svítidla! Vyberte si zlevněné zboží ve zmiňované kategorii za výhodné peníze! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce však také další prověřené produkty značky Nowodvorski. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Nowodvorski dlouhodobě nabízí špičkový sortiment Však to vidíte sami!

Tento diskontní výrobek Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON šedá 9682 od známé společnosti Nowodvorski máte možnost pořídit teď za outletovou cenu! Nyní můžete mít za 3 495 Kč.