Stropní svítidlo Nowodvorski 9685 CAMERON bílá krémová

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 589611705 Stropní svítidlo CAMERON je novinkou od výrobce Nowodvorski a má PVC textilní povrch. Světlo najde... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski 9685 CAMERON bílá krémová
Značka: Nowodvorski
1 773 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 589611705 Stropní svítidlo CAMERON je novinkou od výrobce Nowodvorski a má PVC textilní povrch. Světlo najde...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 589611705
Stropní svítidlo CAMERON je novinkou od výrobce Nowodvorski a má PVC textilní povrch. Světlo najde své využití v ložnicích, obývacích pokojích atd. Do svítidla Vám rádi doporučíme úsporné LED žárovky z naší nabídky (viz související produkty níže). V naší nabídce najdete i další světla ze stejné série CAMERON v různých barvách, kterými můžete vkusně doplnit Váš interiér. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Tento diskontní produkt dostanete právě nyní tady na našich stránkách umístěný v kategorii svítidla! Máme pro vás další produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny. Tato značka Nowodvorski vám nabízí prvotřídní zboží.

Oblíbený produkt Stropní svítidlo Nowodvorski 9685 CAMERON bílá krémová od výrobce s dlouholetou historií Nowodvorski máte možnost nakoupit zde nyní za akční cenu. Právě teď jen za 1 773 Kč.