Stropní svítidlo Nowodvorski 9684 CAMERON bílá krémová

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 589611665 Stropní svítidlo CAMERON je novinkou od výrobce Nowodvorski a má PVC textilní povrch. Světlo najde... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski 9684 CAMERON bílá krémová
Značka: Nowodvorski
2 329 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 589611665 Stropní svítidlo CAMERON je novinkou od výrobce Nowodvorski a má PVC textilní povrch. Světlo najde...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 589611665
Stropní svítidlo CAMERON je novinkou od výrobce Nowodvorski a má PVC textilní povrch. Světlo najde své využití v ložnicích, obývacích pokojích atd. Do svítidla Vám rádi doporučíme úsporné LED žárovky z naší nabídky (viz související produkty níže). V naší nabídce najdete i další světla ze stejné série CAMERON v různých barvách, kterými můžete vkusně doplnit Váš interiér. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Super kousek Stropní svítidlo Nowodvorski 9684 CAMERON bílá je k dispozici mimo jiné tu na stránkách ve známé rubrice svítidla. Získejte další zboží ve zmíněné rubrice za výhodné peníze!

Nejprodávanější výrobek Stropní svítidlo Nowodvorski 9684 CAMERON bílá krémová od oblíbené značky Nowodvorski dostanete v naší aktuální nabídce ve výprodejové akci. Nyní získáte od 2 329 Kč.