Stropní svítidlo Nowodvorski 9387 PAG bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 576800530 Stropní svítidlo Nowodvorski PAG je vyrobeno z lakované hliníkové slitiny. Světlo využívá dvě... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski 9387 PAG bílá
Značka: Nowodvorski
884 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 576800530 Stropní svítidlo Nowodvorski PAG je vyrobeno z lakované hliníkové slitiny. Světlo využívá dvě...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 576800530
Stropní svítidlo Nowodvorski PAG je vyrobeno z lakované hliníkové slitiny. Světlo využívá dvě patice typu GU10 pro žárovku s max. výkonem 35 W – žárovka však není součástí balení. V naší nabídce najdete tento typ LED žárovky. V našem obchodě pak najdete i další produkty ze stejné série v jiné barvě. Světlo je vhodné do chodeb, obývacích pokojů, do kuchyní ale i do kanceláří. Je zajímavé a elegantní především pro své kompaktní rozměry a oválný tvar. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.Akční a ve slevě produkt Stropní svítidlo Nowodvorski 9387 PAG bílá naleznete pohodlně tady na našem webu umístěný v rubrice svítidla. Nyní můžete koupit skvělé kusy z této oblíbené sekce za nejnižší cenu.

Ve slevě tento produkt Stropní svítidlo Nowodvorski 9387 PAG bílá od známého dodavatele Nowodvorski máte možnost pořídit aktuálně na našich stránkách ve slevě. Nyní pořídíte od 884 Kč.